A A A

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Zależy nam na zachowaniu państwa prywatności oraz bezpieczeństwie Państwa danych osobowych, przysługujących w związku z RODO.

Administratorem państwa danych osobowych jest Gospodarstwo agroturystyczne Katarzyny Najman z siedzibą Kukułczyn 1, 76-142 Malechowo

Dane osobowe
Podczas korzystania z naszej strony www.kukulczyn.pl, Użytkownik może zostać poproszony o podanie wybranych swoich danych osobowych, np. poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, zgłoszeniowego, rezerwacyjnego, zamówienia. Wszystkie wprowadzone dane osobowe są przetwarzane w sposób zgodny z wymogami określonymi w prawie polskim.

Administrator informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędne do korzystania z naszej strony w prawidłowy sposób.

Cel zbierania danych
Celem przetwarzania danych osobowych jest np. przesyłanie informacji o charakterze handlowym, realizacji zamówień, rezerwacji oraz pozostanie w kontakcie z osobami, które za pośrednictwem naszej strony nawiązały kontakt z Administratorem. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przesłanie formularza zawartego na stronie: www.kukulczyn.pl.

Administrator powołuje się także na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej (np. dla usług Google Analitycs.). Profilowanie używane jest w Google Analytics. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

Jaki jest czas przetwarzania danych
Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres funkcjonowania działalności gospodarczej naszej firmy.

Prawo Użytkownika
Administrator informuje, że Użytkownik ma prawo dostępu do danych osobowych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.